DSC_4782.JPG

M. İkbal Yıldız

Kurucu Mimar, Tasarımcı

Bir yapı yaptırırken, mobilyalar alırken, içinde vakit geçireceğimiz mekanları tasarlatırken hayaller kurarız. Ergonomi ve fonksiyonellik, genel kavramlar olmaktan çıkıp bireysel ihtiyaçlara dönüşür. Bu yüzden her tasarım herkese uygun değildir.

2013 senesinde eğitim hayatımla girdiğim mimarlık ve tasarım dünyasında, 2018 senesinden bu yana ulusal ve uluslararası arenada "İK Mimarlık ve Tasarım" çatısı altında üretmeye devam etmekteyim. Hızla değişen dünyamızda yeni teknolojiler, değişen alışkanlıklar, süregelen kültürlerimizi analiz ederek ve hayallerini bize emanet eden müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla sürekli ve sıkı bir diyalog kurarak onlar için en etkin çözümleri üretmekte, hayallerini gerçekleştirmelerine yardım etmekteyiz.

Her geçen gün bir öncekine göre kurumsal yapımızı geliştirmek, sözleşme modellerinin aksine daha yenilikçi ve yaratıcı modellerle projeler gerçekleştirmek hedeflerimiz arasındadır.

"İK Mimarlık ve Tasarım" çatısı altında yakaladığımız, başarılı geçmişimize dayanan yükselen grafiğimize paralel olan çalışmalar, halihazırda devam eden yurt içi ve yurt dışı projelerimizle tüm hızıyla sürmektedir. Tasarım ve mimarlık dünyasına ve sizlerin hayallerine değer katarak büyümeye devam etme yönündeki gayretlerimiz devam edecektir.

9676E7B9-ECF9-47B9-AAC6-48281CC992C2.png